Kā veikt pasūtījumu

Kā pasūtīt

Kad esat izvēlējušies, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu, norādiet rekvizītus, nepieciešamo preci un piegādes adresi , vai arī varat zvanīt uz pasūtījumu pieņemšanas tālruni un pasūtīt telefoniski.

Mēs pārliecināsimies, ka prece ir noliktavā, un sazināsimies ar jums, lai precizētu piegādes laiku, vietu un citus jautājumus.

Apmaksa

Apmaksa skaidrā naudā
Prece tiek piegādāta klientam un par to tiek maksāts skaidrā naudā piegādes vietā. Jums tiks izsniegti dokumenti, kas apstiprina pirkumu (pavadzīme, čeks vai kvīts). Jūs arī varēsiet apskatīt savu pirkumu un pārliecināties par to, ka ir piegādāts pilns aprīkojums, kā arī nav ražošanas vai citu defektu. Šis apmaksas veids ir pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Apmaksa ar bankas norēķinu kartēm
Pieņemam Visa, Mastercard, Visa Electron un Maestro kartes, preces piegādes brīdī tiks veikta Jūsu kredītkartes autorizācija, izmantojot mobilo norēķinu karšu apstrādes termināli. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsiet kartes autorizācijas kvīti un stingrās uzskaites kvīti, kas kalpos, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums. Jūs varēsiet apskatīt savu pirkumu un pārliecināties par to, ka ir piegādāts pilns aprīkojums, kā arī nav ražošanas vai citu defektu. Šis apmaksas veids ir pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Lūdzam, iepriekš pārliecināties, ka bankas uzstādītā norēķinu kartes dienas limita summa atbilst pirkuma veikšanai !

Rēķina apmaksa ar bankas starpniecību.
Preces piegāde tiek veikta pēc pilnas pasūtījuma summas pārskaitīšanas uz mūsu bankas kontu. Ja iespējams, lūdzu, apstipriniet sava pasūtījuma apmaksu, nosūtot maksājuma uzdevumu pa e-pastu.

Uzmanību! Saņēmējam ir jābūt gatavam, vajadzības gadījumā, uzrādīt personas apliecinošu dokumentu.

Piegāde

Mūsu un piegādes partneru prioritāte ir efektivitāte, precizitāte un elastīgums. Jūs saņemsiet pasūtīto preci pilnā aprīkojumā un norādītajā laikā.

Mēs esam gandarīti, ka varam Jums piedāvāt bezmaksas piegādi visā Latvijā. Preces tiks piegādātas vienas līdz trīs dienu laikā vai citā Jums piemērotā laikā.