apkures katli Atmos
Granulu apkures katls ATMOS D bez ventilatora

Atmos DP sērijas granulu katli ar jaudu > 48 kW  Honeywell - Atmos vilkmes regu...

Vairāk
apkures katli Atmos
Granulu apkures katli Atmos D ar ventilatoru

Atmos DP sērijas granulu katli ar jaudu > 48 kW papildus aprīkoti ar Extra + Vi...

Vairāk

  Granulu apkures katli Atmos

  Granulu apkures katli Atmos ir konstruēti tā, lai nodrošinātu pilnīgu granulu sadegšanu. Granulu nogādāšana no granulu tvertnes uz degli tiek veikta ar šneka konveijera palīdzību. Granulu tvertne tiek parasti novietota blakus granulu katlam, vai arī blakus telpā (granulu apkures katli ir ar standarta tilpumiem - 250, 500 vai 1000l). Ir iespējams granulu tvertnes vietā izmantot daļu katlu telpas, kas var nodrošināt granulu katlu ar granulām ilgtermiņā.

  Granulu katli - kā tas darbojas.

  Šie granulu katli nodrošina pilnīgi automātisku degļa darbību. Ja deglis saņem norādījumus sākt darbu vai arī palielināt sistēmas temperatūru, granulu konveijers ieber granulas degļa uzgalī un ar spirāles palīdzību notiek to aizdedzināšana. Tiklīdz granulas ir pietiekami aizdegušās, deglis pārslēdzas uz iestatīto jaudu un nodrošina to, kamēr sistēma nesasniegs noteikto temperatūru. Pēc tam deglis atslēdzas un granulas, kas palikušas degšanas kamerā, nodeg līdz galam vai arī to degšana apstājas. Tādā veidā deglis vienmēr ir gatavs jaunai startēšanai. Cikls nepieciešamības gadījumā atkārtojas.

  Granulu katla veiktspēja un tālākā degļa darbība tiek kontrolēta ar elektroniskā regulātora palīdzību, kas ļauj pielāgot katla darbību noteiktiem Jūsu sistēmas nosacījumiem. Degvielas padeves, degļa degkameras tīrīšana un darvas likvidēšana jāveic vienu reizi 1-30 dienu intervālā atkarībā no granulu kvalitātes un granulu tvertnes tilpuma. Granulu apkures katli nepieciešamības gadījumā ir apvienojami ar automātisko darvas noņēmēja sistēmu, lai apkopju skaitu samazinātu līdz minimumam.

  Granulu apkures katli ATMOS - priekšrocības

  • Liels apsildes ērtums;

  • Augsta efektivitāte – 90 – 93% atkarībā no tipa – neliels kurināmā patēriņš;

  • Ekoloģiski granulu apkures katll, saskaņā ar CSN EN 303-5, atbilst 3. klasei;

  • Katlus dotē Globālais Vides fonds;

  • Automātiska darbība un katla atslēgšanās pēc kurināmā izdegšanas.